ZAMIATARKI KÄRCHER

Sprzątanie hal przemysłowych czy sklepów wielkopowierzchniowych przy użyciu miotły nie jest efektywne. W takim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzają się zamiatarki Kärcher. To skuteczne i niezwykle wydajne urządzenia, dzięki którym można szybko oczyścić podłogę. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór zamiatarek. Klienci zakupią u nas zamiatarki ...

Sprzątanie hal przemysłowych czy sklepów wielkopowierzchniowych przy użyciu miotły nie jest efektywne. W takim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzają się zamiatarki Kärcher. To skuteczne i niezwykle wydajne urządzenia, dzięki którym można szybko oczyścić podłogę. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór zamiatarek. Klienci zakupią u nas zamiatarki Kärcher prowadzone ręczne, wyposażone w fotel dla operatora i przemysłowe.

Dostępne urządzenia różnią się parametrami technicznymi. Zamiatarki Kärcher ręczne są niewielkich wymiarów i dlatego świetnie sprawdzają się podczas sprzątania małych powierzchni. Te, które są wyposażone w fotel operatora, nadają się do sprzątania podłóg w sklepach wielkopowierzchniowych. Klienci potrzebujący solidnych i mogących pracować w każdych warunkach zamiatarek, powinni zainteresować się linią produktów przemysłowych.

Więcej

ZAMIATARKI KÄRCHER 

Jest 29 produktów.

Podkategorie

ZAMIATARKI RĘCZNE KÄRCHER

Oferowane w naszym sklepie zamiatarki Kärcher są przeznaczone do sprzątania niewielkich pomieszczeń (np. warsztatów czy magazynów), poradzą sobie także z usunięciem piasku z podjazdu, ścieżek i dziedzińców. Wszystkie zamiatarki ręczne Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika ? są ergonomiczne i łatwe w obsłudze.

W sprzedaży posiadamy zamiatarki zasilane akumulatorami i zamiatarki mechaniczne Kärcher. Nasza oferta obejmuje także zamiatarki Kärcher wyposażone w silnik spalinowy. Poszczególne modele różnią się także dodatkowym wyposażeniem ? niektóre są sprzedawane wraz ze szczotką do zamiatania dywanów. Wybierając zamiatarkę ręczną, uwagę warto zwrócić na rozmiary urządzenia ? im mniejsze, tym łatwiejsze będzie przechowywanie.

ZAMIATARKI Z FOTELEM DLA OPERATORA KÄRCHER

Zamiatarki z fotelem dla operatora Kärcher to świetna alternatywa dla ręcznych zamiatarek. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o usuwaniu piasku ze średnich i dużych powierzchni zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Sprawdzą się m.in. w: warsztatach, halach produkcyjnych i sklepach wielkopowierzchniowych.

Oferujemy zamiatarki z fotelem dla operatora Kärcher. W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia różniące się parametrami technicznymi, dzięki czemu zainteresowani mogą dostosować je do indywidualnych wymagań. Niektóre modele zostały wyposażone w innowacyjny system oczyszczania filtra i tryb eko. Istnieje też możliwość przydzielenia różnych uprawnień w zależności od koloru klucza niezbędnego do uruchomienia pojazdu.

ZAMIATARKI PRZEMYSŁOWE KÄRCHER

Zamiatanie dużych powierzchni zewnętrznych wymaga zastosowania specjalnych urządzeń. Takimi są zamiatarki przemysłowe Kärcher. Są to mocne, wykonane z trwałych materiałów maszyny, które skutecznie usuwają różne rodzaje brudu. Zamiatarki przemysłowe Kärcher są dostosowane do zbierania zarówno drobnego pyłu, śmieci, liści, jak i gruzu.

Dostępne w naszym sklepie zamiatarki przemysłowe Kärcher zostały wyposażone w hydrauliczny napęd, a także specjalne skrobaki, dzięki którym zamiatanie odbywa się bezpyłowo. Wszystko to gwarantuje szybkie i bezproblemowe usunięcie zabrudzeń z każdej powierzchni. Dodatkowym plusem jest pojemny zbiornik na zanieczyszczenia ? jego opróżnianie nie musi odbywać się codziennie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Top