ODKURZACZE KÄRCHER

Sprzątanie może być niezwykle łatwe ? wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia. Firma Kärcher przygotowała odkurzacze dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalistom. W przypadku tych drugich szczególną uwagę zwrócono na siłę ssącą, bo jest to jeden z najważniejszych parametrów. Efektem są wydajne odkurzacze Kärche...

Sprzątanie może być niezwykle łatwe ? wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia. Firma Kärcher przygotowała odkurzacze dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalistom. W przypadku tych drugich szczególną uwagę zwrócono na siłę ssącą, bo jest to jeden z najważniejszych parametrów. Efektem są wydajne odkurzacze Kärcher, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Nasza oferta obejmuje: odkurzacze do pracy na sucho Kärcher, odkurzacze przemysłowe Kärcher, odkurzacze uniwersalne Kärcher i systemy odsysania. Te pierwsze zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu m.in. powierzchni biurowych. Odkurzacze uniwersalne mają szerokie zastosowanie, a odkurzacze przemysłowe Kärcher sprawdzą się podczas pracy nawet w trudnych warunkach.

Więcej

ODKURZACZE KÄRCHER 

Jest 116 produktów.

Podkategorie

ODKURZACZE DO PRACY NA SUCHO KÄRCHER

Odkurzacze do pracy na sucho Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu powierzchni biurowych. Wyróżniają się łatwością obsługi i cichą pracą. Z powodzeniem radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z podłóg i mebli. Ich przechowywanie nie jest problemem, a to z uwagi na niewielkie wymiary.

W naszym sklepie posiadamy odkurzacze do pracy na sucho Kärcher o różnych parametrach. Nasza oferta obejmuje m.in.: odkurzacze jednofunkcyjne Kärcher, które wyróżniają się zwrotnością, jak i odkurzacze szczotkowe Kärcher. Dzięki temu, że są wyposażone w specjalne szczotki, z powodzeniem usuwają zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin. Tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest problemem, sprawdzą się odkurzacze bateryjne Kärcher. Nasza oferta obejmuje również szczotki elektryczne Kärcher.

ODKURZACZE UNIWERSALNE KÄRCHER

W dziale odkurzacze uniwersalne Kärcher znajdują się urządzenia mające szerokie zastosowanie ? mogą być wykorzystywane do sprzątania różnych powierzchni. Klientom korzystającym na co dzień z elektronarzędzi proponujemy odkurzacze klasy Tract, które są przystosowane do usuwania drobnego pyłu. Osobom zainteresowanym zakupem odkurzacza przeznaczonego do pracy zarówno na sucho, jak i mokro, proponujemy urządzenia z klasy Ap.

Odkurzacze uniwersalne Kärcher z klasy Standard sprawdzają się w zakładach przemysłowych. Radzą one sobie z większymi zanieczyszczeniami, a także wodą. Nasza oferta obejmuje także odkurzacze do pyłów niebezpiecznych Kärcher i odkurzacze specjalistyczne Kärcher. Pierwsze spełniają normy międzynarodowe, a drugie są przeznaczone do prac porządkowych np. w piekarniach.

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE KÄRCHER

Odkurzacze przemysłowe Kärcher są niezawodne, wydajne i sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. W stałej sprzedaży posiadamy kilka klas tych urządzeń. Klasa super została zaprojektowana z myślą o sprzątaniu powierzchni przemysłowych. Modele dostępne w tej klasie z powodzeniem radzą sobie z pracą ciągłą. Urządzenia z klasy średniej to przemysłowe odkurzacze cyklonowe Kärcher, które nadają się do codziennych porządków.

Poza wymienionymi klasami, Kärcher odkurzacze dostarcza również do zakładów przemysłowych, w których sprzątanie polega na usuwaniu zanieczyszczeń zarówno suchych, jak i mokrych. W stałej sprzedaży posiadamy także odkurzacze do strefy Z 22 Kärcher przeznaczone do usuwania niebezpiecznych pyłów. Nasza oferta obejmuje również odkurzacze do cieczy i wiórów.

na stronę
473,00 zł
Brak w magazynie
682,00 zł
Brak w magazynie
717,00 zł
Brak w magazynie
798,00 zł
Brak w magazynie
809,00 zł
Brak w magazynie
820,00 zł
Brak w magazynie
913,00 zł
Brak w magazynie
1 098,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 202,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 116 elementów

Top