URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Hale produkcyjne muszą być sprzątane regularnie. Aby skrócić czas sprzątania, a przy okazji zaoszczędzić sporo wody, proponujemy urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher. Z ich pomocą możliwe jest też szybkie oczyszczenie z zabrudzeń m.in. pojazdów i fasad. W sprzedaży posiadamy: urządzenia wysokociśnieniowe bez i z podgrzewaniem wody, urządzenia ul...

Hale produkcyjne muszą być sprzątane regularnie. Aby skrócić czas sprzątania, a przy okazji zaoszczędzić sporo wody, proponujemy urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher. Z ich pomocą możliwe jest też szybkie oczyszczenie z zabrudzeń m.in. pojazdów i fasad. W sprzedaży posiadamy: urządzenia wysokociśnieniowe bez i z podgrzewaniem wody, urządzenia ultrawysokociśnieniowe i stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher są przeznaczone dla profesjonalistów. Za ich pomocą sprzątanie odbywa się szybciej, a rezultat jest znacznie lepszy niż w przypadku zastosowania standardowych urządzeń czyszczących. Do oferowanych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher posiadamy szeroki wybór środków czyszczących.

Więcej

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 83 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE BEZ PODGRZEWANIA WODY KÄRCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher idealnie nadają się do czyszczenia pojazdów i urządzeń przemysłowych. Poradzą sobie z usunięciem nawet bardzo uciążliwych zabrudzeń z fasad. Mimo że urządzenia te nie są wyposażone w funkcję podgrzewania wody, to dzięki wysokiemu ciśnieniu radzą sobie z zaschniętymi zanieczyszczeniami.

W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher różnych klas, np.: Super, Średnia i Kompakt. Producent zaprojektował również specjalną linię dla profesjonalistów, którzy często pracują w terenie i w związku z tym potrzebują urządzeń przenośnych. Oferujemy także urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher wyposażone w silnik spalinowy i wielofunkcyjne urządzenia myjące Kärcher.

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE Z PODGRZEWANIEM WODY KÄRCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Idealnie nadają się do czyszczenia urządzeń używanych w gospodarstwach rolnych, poradzą sobie także w branży budowlanej. Za ich pomocą możliwe jest także usunięcie zabrudzeń z pojazdów, np. ciężarówek. Ponieważ urządzenia podgrzewają wodę, pracują bardzo wydajnie ? radzą sobie z wszystkimi zanieczyszczeniami.

Firma Kärcher proponuje urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody w różnych klasach, np.: specjalistycznej (takie urządzenia są wykorzystywane w szpitalach), upright (wyróżniają się pionową konstrukcją i mobilnością) i HDS Trailer (mogą zostać zamontowane np. na przyczepie). W stałej sprzedaży posiadamy także urządzenia wysokociśnieniowe z silnikiem spalinowym.

URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Korzystają z nich zarówno zakłady przemysłowe, jak i firmy oferujące usługi sprzątania. Urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystywane w warsztatach samochodowych, znajdują też zastosowanie w gospodarstwach rolnych. W sprzedaży posiadamy urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher, które są dostępne w wersji zarówno z, jak i bez podgrzewania wody.

Proponujemy urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher zasilane olejem lub gazem. Czyszczą one powierzchnie przy wykorzystaniu gorącej wody. W przypadku urządzeń, które nie są wyposażone w podgrzewanie wody, możliwe jest wykorzystanie wody zarówno podgrzanej, jak i zimnej ? w każdym przypadku efekty czyszczenia są satysfakcjonujące.

STACJONARNE URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o pracy w bardzo trudnych warunkach. Solidna obudowa chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą powstać w czasie pracy. Do czyszczenia urządzenia wykorzystują zarówno zimną, jak i podgrzaną wodę. Dzięki temu są niezwykle skuteczne ? z powodzeniem poradzą sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher wytwarzają ciśnienie w granicach od 600 do 2500 barów, co gwarantuje ich skuteczność, i to bez konieczności stosowania środków czyszczących. W naszej ofercie są dostępne urządzenia zasilane spalinowo, które mogą pracować z wodą podgrzaną do np. 60 st. C. Wyposażenie poszczególnych modeli w silniki Honda gwarantuje, że są one niezawodne.

na stronę
2 370,00 zł
Brak w magazynie
2 543,00 zł
Brak w magazynie
2 774,00 zł
Brak w magazynie
3 006,00 zł
Brak w magazynie
3 006,00 zł
Brak w magazynie
3 121,00 zł
Brak w magazynie
3 237,00 zł
Brak w magazynie
3 352,00 zł
Brak w magazynie
3 584,00 zł
Brak w magazynie
3 815,00 zł
Brak w magazynie
3 931,00 zł
Brak w magazynie
3 931,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów

Top