PROFESSIONAL KÄRCHER

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń ? skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzac...

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń ? skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzacze parowe Kärcher.

Sprzątanie powierzchni zewnętrznych będzie dużo łatwiejsze przy użyciu zamiatarek Kärcher. Proponujemy także odśnieżarki Kärcher, które ułatwiają odśnieżenie wybranych powierzchni w okresie zimowym. Nasza oferta obejmuje również urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych, urządzenia komunalne i maszyny umożliwiające czyszczenie suchym lodem.

Więcej

PROFESSIONAL KÄRCHER 

Jest 309 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Hale produkcyjne muszą być sprzątane regularnie. Aby skrócić czas sprzątania, a przy okazji zaoszczędzić sporo wody, proponujemy urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher. Z ich pomocą możliwe jest też szybkie oczyszczenie z zabrudzeń m.in. pojazdów i fasad. W sprzedaży posiadamy: urządzenia wysokociśnieniowe bez i z podgrzewaniem wody, urządzenia ultrawysokociśnieniowe i stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher są przeznaczone dla profesjonalistów. Za ich pomocą sprzątanie odbywa się szybciej, a rezultat jest znacznie lepszy niż w przypadku zastosowania standardowych urządzeń czyszczących. Do oferowanych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher posiadamy szeroki wybór środków czyszczących.

ODKURZACZE KÄRCHER

Sprzątanie może być niezwykle łatwe ? wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia. Firma Kärcher przygotowała odkurzacze dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalistom. W przypadku tych drugich szczególną uwagę zwrócono na siłę ssącą, bo jest to jeden z najważniejszych parametrów. Efektem są wydajne odkurzacze Kärcher, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Nasza oferta obejmuje: odkurzacze do pracy na sucho Kärcher, odkurzacze przemysłowe Kärcher, odkurzacze uniwersalne Kärcher i systemy odsysania. Te pierwsze zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu m.in. powierzchni biurowych. Odkurzacze uniwersalne mają szerokie zastosowanie, a odkurzacze przemysłowe Kärcher sprawdzą się podczas pracy nawet w trudnych warunkach.

SZOROWARKI AUTOMATYCZNE KÄRCHER

Sprzątanie podłóg w obiektach użyteczności publicznej czy sklepach wielkopowierzchniowych wymaga zastosowania sprawdzonych rozwiązań. Firma Kärcher proponuje szorowarki. To solidne urządzenia, za pomocą których szybko można usunąć zanieczyszczenia z podłóg twardych i elastycznych.

Poza szorowarkami prowadzonymi ręcznie i wyposażonymi w fotel dla operatora, w stałej sprzedaży mamy szorowarki jednotarczowe i polerki Kärcher. Pierwsze mają szerokie zastosowanie, bo poza usuwaniem zanieczyszczeń, są przystosowane do polerowania podłóg. Drugie, czyli polerki Kärcher, to urządzenia zasilane akumulatorami, dzięki czemu pracują niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Za ich pomocą możliwe jest wypolerowanie podłóg na wysoki połysk.

URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH KÄRCHER

W biurach i niektórych obiektach użyteczności publicznej podłoga jest pokryta wykładziną dywanową. Oczyszczenie tej przy pomocy szorowarek nie jest możliwe ? w tym przypadku sprawdzają się specjalne urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych Kärcher.

Klientom poszukującym maszyn przeznaczonych do czyszczenia wykładzin tekstylnych Kärcher proponujemy urządzenia ekstrakcyjne Puzzi. Są one tak skonstruowane, że dokładnie oczyszczają materiał z zanieczyszczeń, a przy okazji usuwają nieprzyjemne zapachy. W sprzedaży posiadamy także automaty do wykładzin, które są wyposażone w szczotki walcowe, dzięki czemu dokładnie czyszczą dywany. Nasza oferta obejmuje także dmuchawy Kärcher, czyli maszyny przeznaczone do osuszania wykładzin.

ZAMIATARKI KÄRCHER

Sprzątanie hal przemysłowych czy sklepów wielkopowierzchniowych przy użyciu miotły nie jest efektywne. W takim przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzają się zamiatarki Kärcher. To skuteczne i niezwykle wydajne urządzenia, dzięki którym można szybko oczyścić podłogę. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór zamiatarek. Klienci zakupią u nas zamiatarki Kärcher prowadzone ręczne, wyposażone w fotel dla operatora i przemysłowe.

Dostępne urządzenia różnią się parametrami technicznymi. Zamiatarki Kärcher ręczne są niewielkich wymiarów i dlatego świetnie sprawdzają się podczas sprzątania małych powierzchni. Te, które są wyposażone w fotel operatora, nadają się do sprzątania podłóg w sklepach wielkopowierzchniowych. Klienci potrzebujący solidnych i mogących pracować w każdych warunkach zamiatarek, powinni zainteresować się linią produktów przemysłowych.

MYJNIE SAMOCHODOWE KÄRCHER

Myjnie samochodowe Kärcher są projektowane z myślą o różnych pojazdach ? zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Firma dostarcza na rynek niezawodnych systemów czyszczących, które są przyjazne środowisku i jednocześnie opłacalne z punktu widzenia kupującego. W sprzedaży posiadamy myjnie automatyczne Kärcher, myjnie przeznaczone do czyszczenia ciężarówek i myjnie samoobsługowe. Klientom proponujemy także odkurzacze samoobsługowe Kärcher, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalną myjnię samochodową.

Oferowane myjnie Kärcher wyróżniają się niezawodnością i dokładnością w czyszczeniu pojazdów. Poszczególne rozwiązania zostały tak zaprojektowane, aby były wygodne dla użytkownika. Mycie pojazdu odbywa się szybko, dzięki czemu zakup jednej z myjni Kärcher to opłacalna inwestycja.

RECYRKULACJA WODY KÄRCHER

Nowoczesne myjnie samochodowe Kärcher są przyjazne środowisku naturalnemu, a to z uwagi na rozwiązanie w postaci recyrkulacji wody. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów Kärcher woda wykorzystana do umycia samochodu zostaje oczyszczona. To konkretne oszczędności, bo może ona zostać użyta po raz kolejny.

W sprzedaży posiadamy systemy do wody zaolejonej Kärcher i systemy do wody bez olejów Kärcher. Ich zastosowanie jest zalecane wszystkim właścicielom myjni samochodowych, a to dlatego, że skutecznie chronią one środowisko naturalne przed zagrożeniami i jednocześnie pozwalają zredukować zużycie środka czyszczącego. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są wydajne i ekonomiczne ? sprawdzą się w każdej myjni samochodowej.

PAROWNICE I ODKURZACZE PAROWE KÄRCHER

Przy czyszczeniu niektórych pomieszczeń, np. saun czy przestrzeni produkcyjnych, zastosowanie środków czyszczących jest niewskazane. Wówczas świetnie sprawdzają się parownice i odkurzacze parowe Kärcher. To urządzenia zarówno skuteczne, bo z powodzeniem usuwają brud z każdej powierzchni, jak i przyjazne środowisku naturalnemu ? ich użycie eliminuje korzystanie z detergentów.

Zarówno odkurzacze parowe, jak i parownice Kärcher to urządzenia, których użytkowanie jest niezwykle proste. Dzięki nim z powodzeniem szybko można usunąć zanieczyszczenia z każdej powierzchni, np. podłogi czy płytek ściennych. W sprzedaży posiadamy także szeroki wybór akcesoriów do poszczególnych urządzeń. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć funkcjonalność poszczególnych modeli odkurzaczy parowych i parownic Kärcher.

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM KÄRCHER

Urządzenia pozwalające czyścić suchym lodem znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. W tych drugich znajdują się linie produkcyjne, których demontaż oznacza przestój w pracy i tym samym spore koszty. Czyszczenie suchym lodem pozwala usunąć wszelkie, nawet zaschnięte, zabrudzenia z różnych powierzchni, i to bez konieczności demontażu linii produkcyjnej.

Czyszczenie suchym lodem ma wiele zalet. To metoda, która jest przyjazna środowisku naturalnemu, a to dlatego, że podczas czyszczenia nie korzysta się z detergentów. Co więcej, za pomocą suchego lodu można wyczyścić dowolną powierzchnię, nawet bardzo delikatną. Plusami są także brak smug na czyszczonej powierzchni i brak odpadów, które należałoby posprzątać.

na stronę
473,00 zł
Brak w magazynie
682,00 zł
Brak w magazynie
717,00 zł
Brak w magazynie
798,00 zł
Brak w magazynie
809,00 zł
Brak w magazynie
820,00 zł
Brak w magazynie
913,00 zł
Brak w magazynie
1 098,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 309 elementów

Top