SZOROWARKI DO SCHODÓW I PARAPETÓW KÄRCHER

Czyszczenie niektórych powierzchni wymaga dostępu do specjalistycznych urządzeń. Tak jest choćby w przypadku schodów i parapetów. W stałej sprzedaży mamy szorowarki do schodów ruchomych Kärcher. Zostały one tak zaprojektowane, aby szybko i w komfortowy dla użytkownika sposób oczyścić z zanieczyszczeń powierzchnię poszczególnych schodków. Poniewa...

Czyszczenie niektórych powierzchni wymaga dostępu do specjalistycznych urządzeń. Tak jest choćby w przypadku schodów i parapetów. W stałej sprzedaży mamy szorowarki do schodów ruchomych Kärcher. Zostały one tak zaprojektowane, aby szybko i w komfortowy dla użytkownika sposób oczyścić z zanieczyszczeń powierzchnię poszczególnych schodków. Ponieważ są wyposażone w szczotki wchodzące w rowki schodów, z powodzeniem odsysają z nich zabrudzenia i wodę.

Szorowarki do schodów i parapetów Kärcher to urządzenia wyróżniające się doskonałą mocą ssania. Producent pamiętał o wygodzie użytkowników ? do wymiany szczotek i grzebieni nie są potrzebne narzędzia. Dodatkową korzyścią jest brak wibracji, dzięki czemu komfort pracy jest wysoki.

Więcej

SZOROWARKI DO SCHODÓW I PARAPETÓW KÄRCHER 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Top