STACJONARNE URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o pracy w bardzo trudnych warunkach. Solidna obudowa chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą powstać w czasie pracy. Do czyszczenia urządzenia wykorzystują zarówno zimną, jak i podgrzaną wodę. Dzięki temu są niezwykle skuteczne ? z powodzeniem poradzą so...

Stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o pracy w bardzo trudnych warunkach. Solidna obudowa chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą powstać w czasie pracy. Do czyszczenia urządzenia wykorzystują zarówno zimną, jak i podgrzaną wodę. Dzięki temu są niezwykle skuteczne ? z powodzeniem poradzą sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher wytwarzają ciśnienie w granicach od 600 do 2500 barów, co gwarantuje ich skuteczność, i to bez konieczności stosowania środków czyszczących. W naszej ofercie są dostępne urządzenia zasilane spalinowo, które mogą pracować z wodą podgrzaną do np. 60 st. C. Wyposażenie poszczególnych modeli w silniki Honda gwarantuje, że są one niezawodne.

Więcej

STACJONARNE URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 1 produkt.
46 511,71 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Top