URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Korzystają z nich zarówno zakłady przemysłowe, jak i firmy oferujące usługi sprzątania. Urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystywane w warsztatach samochodowych, znajdują też zastosowanie w gospodarstwach rolnych. W sprzedaży posiadamy urządzenia ultrawysokociśnie...

Urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Korzystają z nich zarówno zakłady przemysłowe, jak i firmy oferujące usługi sprzątania. Urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystywane w warsztatach samochodowych, znajdują też zastosowanie w gospodarstwach rolnych. W sprzedaży posiadamy urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher, które są dostępne w wersji zarówno z, jak i bez podgrzewania wody.

Proponujemy urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher zasilane olejem lub gazem. Czyszczą one powierzchnie przy wykorzystaniu gorącej wody. W przypadku urządzeń, które nie są wyposażone w podgrzewanie wody, możliwe jest wykorzystanie wody zarówno podgrzanej, jak i zimnej ? w każdym przypadku efekty czyszczenia są satysfakcjonujące.

Więcej

URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 3 produktów.
32 179,88 zł
Brak w magazynie
33 847,63 zł
Brak w magazynie
41 414,10 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top