ODKURZACZE KOMINKOWE KÄRCHER

Kominek jest nie tylko źródłem ciepła, lecz także wprowadza do salonu domową atmosferę. Osoby, które zdecydowały się na takie rozwiązanie, muszą pamiętać o regularnym czyszczeniu paleniska z popiołu. Można to zrobić szybko, wykorzystując odkurzacz kominkowy Kärcher. Wszystkie odkurzacze firmy Kärcher zostały wyposażone w metalowy zbiornik, dzięk...

Kominek jest nie tylko źródłem ciepła, lecz także wprowadza do salonu domową atmosferę. Osoby, które zdecydowały się na takie rozwiązanie, muszą pamiętać o regularnym czyszczeniu paleniska z popiołu. Można to zrobić szybko, wykorzystując odkurzacz kominkowy Kärcher. Wszystkie odkurzacze firmy Kärcher zostały wyposażone w metalowy zbiornik, dzięki któremu usuwanie popiołu jest bezpieczne.

W sprzedaży mamy odkurzacze kominkowe Kärcher o różnych parametrach technicznych i z różnym wyposażeniem dodatkowym. Wszystkie wyróżniają się jednak wysoką siłą ssącą, dzięki czemu są niezwykle wydajne. Aby dokładnie oczyścić palenisko kominka, odkurzacze kominkowe Kärcher zostały wyposażone w różne końcówki, w tym również zagięte.

Więcej

ODKURZACZE KOMINKOWE KÄRCHER 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Top